Úvodní strana » Soutěž

Soutěž o dřevěnou bednu plnou vína za 449 Kč

Soutěž trvá od 17.11.2019 do 4.12.2019 do 23:59h,  5.12.2019 budou vyhlášeni vítězové. Vítězové budou vyhlášeni pomocí příspěvku na zdi na Facebookových stránkách Vingl vinný bar. 

Pravidla soutěže: 

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo se stane nebo již je fanouškem stránky Vingl vinný bar na facebooku nebo sledujícím stránky vinglvinnybar naInstagramu a zároveň  si správně jako první tipne odpověď na soutěžní  otázku u příspěvku na Facebooku. Podmínkou výhry je zaplacení 449 Kč za dřevěnou bednu a vyzvednutí výhry osobně na adrese U Hostavického potoka 830/24, Praha 9. Výhrou je pak tato dřevěná bedna za 449 Kč včetně 6 lahví různých druhů lahvového vína 0,75 l z vinařství U Kapličky zdarma. Druhým výhercem je ten, kdo jako poslední uhodne a uveřejní správnou odpověď u příspěvku na Facebooku. Tento druhý výherce obdrží jednu láhev vína 0,75 l z vinařství U Kapličky zdarma. 

Výherce svým tipem souhlasí s uveřejněním jeho nicku jako výherce výhry na sociálních sítích a s pořízením jedné fotografie při vyzvednutí dárku pro sdílení na sociálních sítích. 

Soutěžní otázka: Kolik nerezových kohoutků na stáčení vína se nachází ve Vingl vinný bar? 

Pravidla jsou platná k 17.11.2019 

Facebook není pořadatelem této soutěže. 

 

 

 

Rezervace

Zdělte nám prosím čas, datum a počet hostů.

Pole označená * jsou povinná.

Close